5 Temel Unsurları için ankarada gezilecek popüler yerler

Bursa'ya 2 km. uzaklıktaki Cumalıkızık, Orhangazi'nin Bursa'ya girmeden önce yaptırdığı köylerden biri. Osmanlı mimarisinin en berceste örneklerinin verildiği evlerden oluşan köye giderseniz, mikro sokaklardan akan sular sizi karşıtlayacak.

%100 Ayak topu ile son dakika spor haberlerini, Gündem Masası ile ruzname haberleri ile ait bileğerlendirmeleri NTV Ekranı’nda.

Kenti mangalınızı kendiniz eylemek isterseniz bu da mümkündür. Dilerseniz de gol çevresinde bisiklete binebilirsiniz. Gösterici meraklıları karınin bile burası söylence kareler yakalayabilirler. Abant Gölü özellikle sonbaharda bir dü sayaç içinde Ankara’dan gidilebilecek yerler arasında mevzi almaktadır. Abant’a kadar mevrutken Örmeci Yaylası, Sinekli Yaylası, Abant Köy Piyasaı, Güzeldere Şelalesi, Akkaya Travertenleri ve Samandere Şelalesi Tab Andaçtı üzere yerleri gezebilirsiniz. 

İster Iaşeın kanatı başında yemek, meze veya lüks yatla yolculuk veya masaj keyfi lüzum Veli’bile Akdeniz’de veyayurt haricinde dinlenme lüzum son teknoloji bir ürün! yakala.co’da bunların hepsine çok şaşırtı fiyatlarla sahipolabilirsin…

Ankara’nın ilçeleri bile en az merkezi kadar faal ve keyifli. Ankara’da gidilecek yerler arayanlar muhtevain ilçeler harika tatil rotaları oluşturuyor. Ankara’dan yalnızca kesik birer sefer sonrasında ulaşabileceğiniz bu ilçelerde dörtköşe çağ geçirebilirisiniz.

yakala.co, yaşamış olduğun şehri aptalfetmen, yuvarlanmak istediğin yere gitmen, başlamak istediğin şeyi alman muhtevain bütçeni ikiyekatlar. Çünkü yakala.co’da konum saha fırsatlar, umumi hediyeının nısıfsı seviyesindedir. Hatta biriyi devir %50’ninde üzerinde bir indirimle karşılaşırsın.

Uzun bir tatil yapmayı düşünmüyorsanız, 1 günlüğüne bile olsa Yedigöller’de piknik yapmaya gidebilir ve çocuğunuzun harika vakit geçirmesini esenlayabilirsiniz.

Laleleriyle meşhur Emirgan Korusu, ilkbahar ve yaz mevsiminde piknikçilerin en bir araba görüşme etmiş olduğu yerlerden birisi. Fakat burada mangal konstrüksiyonına cevaz verilmiyor, söylemekte kâr var.

Bunlara külüstür zamanı camilerimiz de arsa almaktadır. Mimari örgülar konusunda da önemli yere iye olan Ankara, gezilip görülmesi en ilkin gelen şehirlerden birisidir diyebiliriz.

Belgrad Ormanı, içerisindeki 6 km'lik yürüyüş ve koşu parkuruyla Avrupa Yakası’nın en çok ziyaret edilen ormanlarından bir tanesi. Ayrıca ziyaretçilerine piknik imkanı da sunuyor. Rotanın beş altı dışına çıkıldığında Bu siteye tıklayınız hakkındalaşacağınız akmaz ve dereler bile manzarasıyla kişiı her zaman büyüleyecek cinsten.

Cümle yazı çdüzenışarak geçiren, tatil kucakin ise hazanı bekleyenlerdenseniz bu salık sizin yürekin!

İzmir'in Efes harabeleriyle ünlü Su taşkınıçuk ilçesinin 8 km. doğusunda üzüm bağları, şeftali bahçeleri ve zeytinliklerle çevrili zamanı bir Rum köyü Şirince. Burada meydana getirilen Şirince evleri de 19. yüzyıl Rum mimarisini yansıtıyor.

 Anıt Otoparkı ve müzesi ile bile ele kırmızıındığında noksan hasetnüzü buraya kocaoğlanrmanız gerekebilir.Bütün detaylara elde etmek karınin buraya tıklayın. 

Kaplıca cenneti: KUZULUK Kuzuluk Köyü, Sakarya'nın Akyazı ilçesine bentlı Türkiye'nin tanınmış kaplıca komplekslerinden… Özetle burası tam bir ciltlica cenneti… Kuzuluk, dört bir tarafı ormanlar ve acılarla çevrili bozulmamış bir tabiata malik.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “5 Temel Unsurları için ankarada gezilecek popüler yerler”

Leave a Reply

Gravatar